W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Za zamówienie możesz zapłacić u kuriera w dniu pierwszej dostawy, lub wykonać przelew bankowy na podany przez nas numer konta.

Co w przypadku, gdy podczas stosowania kuracji czuję głód?

Organizm potrzebuje czasu, by przystosować się do nowego stylu odżywiania, zwykle trwa to od 2 do 3 tygodni. Jeżeli głód, który odczuwasz jest dla Ciebie zbyt silny, skontaktuj się z Nami.

Czy posiłki mogę podgrzewać w opakowaniach?

Tak, pamiętaj jedynie o rozszczelnieniu zgrzewu, posiłki można podgrzewać w mikrofali lub piekarniku, w nie wyższej temperaturze niż 160st.C.

Czy mój adres dostawy znajduje się w obszarze obejmującym darmowy dowóz?

Nasi kurierzy bezpłatnie dostarczą Twoje zamówienie na terenie Warszawy, w celu upewnienia się zapraszamy do zakładki DOSTAWA.

W jakich godzinach mogę spodziewać się zamówienia?

To Ty wybierasz odpowiadającą CI godzinę dostawy, prosimy jedynie o wybór godzinnego przedziału w którym ma się pojawić kurier. Dostawy realizowane są od godziny 3:00 do 10:00.

Co w przypadku, kiedy muszę wyjechać lub zmienić adres dostawy?

W takich sytuacjach prosimy o kontakt najpóźniej do godziny 12:00 dnia poprzedzającego zmianę, dostawy można zawieszać oraz dowolnie zmieniać adres, pod który mamy dostarczyć paczkę.

Co mogę pić w trakcie stosowania kuracji?

Najlepiej niegazowaną wodę mineralną, może być wzbogacona o sok z cytryny lub miętę. Wyeliminuj słodkie soki i napoje gazowane, są przesycone cukrem.

Nie toleruję laktozy, mam uczulenie na selera lub orzechy, czy mogę wyeliminowac z diety składniki, których nie lubię lub nie mogę spożywac?

Oczywiście, przy składaniu zamówienia lub w trakcie jego trwania, poinformuj nas o tym telefonicznie lub mailowo. Masz możliwośc bezpłatnego wykluczenia z diety trzech składników.

Jak przechowywac otrzymaną od kuriera paczkę z posiłkami?

Optymalna temperatura do przechowywania zestawu to temperatura od 3 do 6 st.C, nie dłużej niż 48 godzin.

 

BIURO
+48 535 555 940
biuro@dietaoptimum.pl

ADRES
Dieta Optimum
Łady ul. Za Olszyną 20
05-090 Raszyn k. Warszawy

DIETETYK
dietetyk@dietaoptimum.pl

NR KONTA
94 1240 5660 1111 0010 7746 1129