OFERTA DLA FIRM

Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków do pracy? Jesteś zabiegany? Masz dość firmowej stołówki?

Szukasz cateringu w przystępnej cenie?

Szukasz zdrowego jedzenia?

Zadzwoń do nas !

Wielu z nas ma dosyć posiłków serwowanych przez stołówkę, znajdującą się w pracy. Nie chcemy tracić czasu podczas przerwy lunchowej, na wyszukiwanie miejsc do zjedzenia czegoś zdrowego i lekkiego. Mamy dosyć kolejnego stania po pracy w kolejkach i zastanawiania się nad tym co kupić by przygotować sobie coś smacznego i zdrowego.

Oferujemy Ci gotowe, zbilansowane, pełnowartościowe zestawy z dostawą pod wskazany adres. Nasza dieta do biura proponowana jest w atrakcyjnej obniżonej cenie, po to by uwolnić od powyższych zmartwień nie tylko Ciebie, ale również i Twoich kolegów z pracy!

Zdajemy sobie sprawę, że wraz z długością przebywania na diecie, często motywacja do dalszego odchudzania spada. Catering dla firm z dowozem do miejsca pracy, pozwoli ci na korzystanie z naszych usług w większym, biurowym gronie, za niższą cenę i co najważniejsze pozwoli utrzymać stałą, wysoką motywację do dalszego odchudzania!

Proponowany catering dla firm pod Warszawą z dostawą to całodzienny zestaw 5 posiłków w tym: śniadanie, drugie śniadanie, podwieczorek, obiad, kolacja. Nie musisz już martwić się o zakupy i szukać pomysłów na dietetyczne dania. Uwolnimy Cię od tych problemów – zajmij się pracą, a my zajmiemy się Twoją zdrową dietą i wymarzoną sylwetką.

Dla klientów, którzy chcieliby zamówić catering dietetyczny dla swojego biura posiadamy ofertę promocyjną, uzależnioną od ilości zamawianych zestawów:

  • Od 2 do 4 zestawów rabat w wysokości 10%
  • Od 5 do 8 zestawów rabat w wysokości 15%
  • od 9 zestawów wzwyż rabat w wysokości 20%

 

Odpowiednia ilość kalorii oraz właściwy dobór składników to podstawa idealnego programu żywieniowego. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Jednodniowy zestaw testowy już od 36 zł!

Nasza dieta z dowozem to posiłki przez 5 lub 7 dni w tygodniu.

BIURO
+48 535 555 940
biuro@dietaoptimum.pl

ADRES
Dieta Optimum
Łady ul. Za Olszyną 20
05-090 Raszyn k. Warszawy

DIETETYK
dietetyk@dietaoptimum.pl

NR KONTA
94 1240 5660 1111 0010 7746 1129